Kalite Politikamız


GEMHAM Kalite Politikası, yönetim kurulu tarafından GEMHAM’ın kalite konusundaki prensiplerini tanımlamak amacıyla oluşturulmuştur. GEMHAM Laboratuvarlarının kalite dokümantasyonu TS-ISO 9002 standardına uygun olarak hazırlanmıştır. Kalite Güvence Sistemi, GEMHAM’ı tanıtan Kalite El Kitabı, herkesin yetki ve sorumluluklarını belirten Görev Tanımları, Prosedürler, Talimatlar, Form ve Destek Dokümanları olmak üzere beş ana seviyede dokümante edilmiş ve çalışanlar ile yapılan toplantılarda yönetim kurulu tarafından duyurulmuştur. Politikanın uygulanmasının takibi yapılan iç denetimlerde kontrol edilmektedir.

GEMHAM Kalite Politikası, GEMHAM laboratuvarlarında Kalite Politikasının amacı, GEMHAM’ın ilişkide olduğu herkese kaliteli bir hizmeti sunmak ve bunu sürekli kalite iyileştirme felsefesi içinde yapmaktır. Sistem içinde her an, her konuda yapılan en küçük detay iş dahi, nasıl daha iyi yapılabilir düşüncesi ve otokontrolü içinde sürekli izlenecek ve kalite standartları sürekli iyileştirilecektir. Kalitenin sürekli iyileştirilmesinin, bu doğrultuda yapılacak yartırımı fazlasıyla geri ödeyeceğinin bilinci içinde, tavandan tabana kadar tüm fert ve birimlerin motive edilmesi ve iyileştirme sürecine fiilen katılmaları ile, ve akılcı bir sıralama ile kalitenin faaliyet gösterilen her alanda yükseltilmesi misyonumuz olacaktır.

Yönetim Kurulu Adına Doç. Dr. Betül KARADEMİR YILMAZ   


Bu sayfa Genetic and Metabolic Diseases Research and Implementation Centre tarafından en son 15.11.2019 16:44:30 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM